145 000 €
226 €/m²
Property 58079 photo 1
Property 58079 photo 2
Property 58079 photo 3
Property 58079 photo 4
Property 58079 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 640 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 256 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
160 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 60802
  • Metrekare 554 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 6454
  • Metrekare 461 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 5267
  • Metrekare 1137 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
145 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 65474
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 330 m

Bülten aboneliği