Satılık - Arsa 76000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
3 100 000 €
40 €/m²
Property 38899 photo 1
Property 38899 photo 2
Property 38899 photo 3
Property 38899 photo 4
Property 38899 photo 5
Property 38899 photo 6
Property 38899 photo 7
Property 38899 photo 8
Property 38899 photo 9
Property 38899 photo 10
Property 38899 photo 11

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 17 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 76000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
3 300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 65638
  • Metrekare 91445 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
3 675 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 32766
  • Metrekare 6850 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
3 000 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 23389
  • Metrekare 12218 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği