Satılık - Arsa 33000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
3 000 000 €
90 €/m²
Property 38828 photo 1
Property 38828 photo 2
Property 38828 photo 3
Property 38828 photo 4
Property 38828 photo 5
Property 38828 photo 6
Property 38828 photo 7
Property 38828 photo 8
Property 38828 photo 9
Property 38828 photo 10
Property 38828 photo 11
Property 38828 photo 12
Property 38828 photo 13
Property 38828 photo 14
Property 38828 photo 15
Property 38828 photo 16
Property 38828 photo 17
Property 38828 photo 18
Property 38828 photo 19
Property 38828 photo 20
Property 38828 photo 21

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 33000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 4000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 31964
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
3 000 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 23389
  • Metrekare 12218 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
3 675 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 32766
  • Metrekare 6850 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği