2 600 000 € 2 500 000 €
228 €/m²
Property 62294 photo 1
Property 62294 photo 2
Property 62294 photo 3
Property 62294 photo 4
Property 62294 photo 5
Property 62294 photo 6
Property 62294 photo 7
Property 62294 photo 8
Property 62294 photo 9
Property 62294 photo 10
Property 62294 photo 11
Property 62294 photo 12
Property 62294 photo 13
Property 62294 photo 14
Property 62294 photo 15
Property 62294 photo 16
Property 62294 photo 17
Property 62294 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 10959 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 65638
  • Metrekare 91445 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
2 200 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 50542
  • Metrekare 90000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 31964
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
3 000 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 23389
  • Metrekare 12218 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 40570
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
3 675 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 32766
  • Metrekare 6850 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği