2 650 000 €
126 €/m²
Property 35781 photo 1
Property 35781 photo 2
Property 35781 photo 3
Property 35781 photo 4
Property 35781 photo 5
Property 35781 photo 6
Property 35781 photo 7
Property 35781 photo 8
Property 35781 photo 9
Property 35781 photo 10
Property 35781 photo 11
Property 35781 photo 12
Property 35781 photo 13
Property 35781 photo 14
Property 35781 photo 15
Property 35781 photo 16
Property 35781 photo 17
Property 35781 photo 18
Property 35781 photo 19
Property 35781 photo 20

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 21000 metrekare Korfu’da. Arsada: imar izni, iyi, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 3700 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 40570
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
3 300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 65638
  • Metrekare 91445 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 31964
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
3 000 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 23389
  • Metrekare 12218 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
2 200 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 50542
  • Metrekare 90000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
3 675 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 32766
  • Metrekare 6850 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği