Satılık - Arsa 35000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
2 500 000 €
71 €/m²
Property 36667 photo 1
Property 36667 photo 2
Property 36667 photo 3
Property 36667 photo 4
Property 36667 photo 5
Property 36667 photo 6
Property 36667 photo 7
Property 36667 photo 8
Property 36667 photo 9
Property 36667 photo 10
Property 36667 photo 11

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 39 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 35000 metrekare Korfu’da. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
3 300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 65638
  • Metrekare 91445 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
2 200 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 50542
  • Metrekare 90000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
3 675 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 32766
  • Metrekare 6850 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 40570
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
3 000 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 23389
  • Metrekare 12218 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği