3 300 000 €
36 €/m²
Property 65638 photo 1
Property 65638 photo 2
Property 65638 photo 3
Property 65638 photo 4
Property 65638 photo 5
Property 65638 photo 6
Property 65638 photo 7
Property 65638 photo 8
Property 65638 photo 9
Property 65638 photo 10
Property 65638 photo 11
Property 65638 photo 12
Property 65638 photo 13
Property 65638 photo 14
Property 65638 photo 15
Property 65638 photo 16

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 35 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 91445 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 65638
  • Metrekare 91445 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 31964
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
3 000 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 23389
  • Metrekare 12218 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
3 675 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 32766
  • Metrekare 6850 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği