3 000 000 €
245 €/m²
Property 23389 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 12218 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 7322 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 65638
  • Metrekare 91445 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
3 675 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 32766
  • Metrekare 6850 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
3 000 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 23389
  • Metrekare 12218 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 31964
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği