Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 7700 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
Kassiopi Belediyesi
3 100 000 €
402 €/m²
Nesne kodu
45345
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
7700 m²
Bölge
Korfu
Location
Kassiopi Belediyesi (Korfu) | Korfu (idari bölge) (İyon Adaları)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1 m
En yakın şehire uzaklık:
35 km
Havaalanına uzaklık:
36 km
Açıklama
Satılık Arsa 7700 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
3 000 000 €
245 €/m²
Arsa 12218 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
23389
Metrekare
12218 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
3 100 000 €
402 €/m²
Arsa 7700 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
45345
Metrekare
7700 m²
Denize uzaklık
1 m
Satılık
3 000 000 €
90 €/m²
Arsa 33000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
38828
Metrekare
33000 m²
Satılık
3 675 000 €
536 €/m²
Arsa 6850 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
32766
Metrekare
6850 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
2 650 000 €
126 €/m²
Arsa 21000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
35781
Metrekare
21000 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
3 300 000 €
36 €/m²
Arsa 91445 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
65638
Metrekare
91445 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
2 500 000 €
71 €/m²
Arsa 35000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
36667
Metrekare
35000 m²
Satılık
2 600 000 €
2 500 000 €
228 €/m²
Arsa 10959 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
62294
Metrekare
10959 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
3 200 000 €
2 700 000 €
385 €/m²
Arsa 7000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
31964
Metrekare
7000 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
3 000 000 €
250 €/m²
Arsa 12000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
5503
Metrekare
12000 m²
Elena Kritikou
+30 26611 00500
ekritiku@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar