200 000 €
542 €/m²
Property 59542 photo 1
Property 59542 photo 2
Property 59542 photo 3
Property 59542 photo 4
Property 59542 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 369 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 221 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 5264
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42823
  • Metrekare 2570 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 3410
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
175 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 3765
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 59542
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
230 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 37374
  • Metrekare 20934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
218 000 € 650 €/m²
  • Nesne kodu 58350
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 180 m

Bülten aboneliği