150 000 €
342 €/m²
Property 63564 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 300 m

Açıklama

Satılık Arsa 438 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 192 metrekare.

Potos, Taşoz’da Satılık Arsa – Denize Yakın Mükemmel Konum

Taşoz Adası’nın popüler sahil beldesi Potos’ta, imar planı içinde, düzgün ve inşaata uygun bir arsa satışa sunulmuştur.

Gayrimenkul, plaja sadece 300 metre ve köy merkezine 150 metre mesafede olup, denize, mağazalara, restoranlara ve diğer olanaklara hızlı erişim imkânı sunmaktadır.

Arsa Özellikleri:

* İmar sınırları içinde

* Emsal (inşaat katsayısı): 0,4

* Taban alanı katsayısı: %60

* Düzgün ve inşaata uygun

Adanın en avantajlı bölgelerinden birinde konut veya turistik yatırım için ideal bir tercihtir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 58079
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
160 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 6454
  • Metrekare 461 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 19080
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
130 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 5267
  • Metrekare 1137 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
200 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 59542
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
175 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 3765
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 3805
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 380 m

Bülten aboneliği