350 000 €
35 €/m²
Property 26888 photo 1
Property 26888 photo 2
Property 26888 photo 3
Property 26888 photo 4
Property 26888 photo 5
Property 26888 photo 6
Property 26888 photo 7
Property 26888 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47178
  • Metrekare 7857 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 42624
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 54423
  • Metrekare 1818 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
375 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 39514
  • Metrekare 2420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
288 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 52613
  • Metrekare 4300 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
360 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 48644
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 38798
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50494
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m

Bülten aboneliği