Satılık - Arsa 401 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
75 000 €
187 €/m²
Property 52611 photo 1
Property 52611 photo 2
Property 52611 photo 3
Property 52611 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 401 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 39000
  • Metrekare 11300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 51443
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52587
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
100 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 21580
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 41081
  • Metrekare 838 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 60651
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 59798
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 60041
  • Metrekare 1810 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
110 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57828
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği