Satılık - Arsa 450 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
90 000 €
200 €/m²
Property 7088 photo 1
Property 7088 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 450 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 110 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 54412
  • Metrekare 388 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 6391
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 41081
  • Metrekare 838 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
100 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 19498
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
85 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 20263
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 51443
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
75 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 62866
  • Metrekare 404 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği