Satılık - Arsa 490 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
130 000 €
265 €/m²
Property 51604 photo 1
Property 51604 photo 2
Property 51604 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,2
  • Denize mesafe: 8500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 490 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 588 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57190
  • Metrekare 6375 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 32075
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32072
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
140 000 € 350 €/m²
  • Nesne kodu 54413
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
180 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 41566
  • Metrekare 5550 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
120 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 20971
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 12667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 62927
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği