75 000 €
41 €/m²
Property 42071 photo 1
Property 42071 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1800 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 47503
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45216
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
66 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51924
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 65697
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52587
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 31018
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
80 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 60042
  • Metrekare 1260 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 269 €/m²
  • Nesne kodu 21579
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
70 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 32071
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği