430 000 €
71 €/m²
Property 35809 photo 1
Property 35809 photo 2
Property 35809 photo 3
Property 35809 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 3061
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
400 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 33310
  • Metrekare 20700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği