Satılık - Arsa 20700 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
400 000 €
19 €/m²
Property 33310 photo 1
Property 33310 photo 2
Property 33310 photo 3
Property 33310 photo 4
Property 33310 photo 5
Property 33310 photo 6
Property 33310 photo 7
Property 33310 photo 8
Property 33310 photo 9
Property 33310 photo 10
Property 33310 photo 11
Property 33310 photo 12
Property 33310 photo 13
Property 33310 photo 14
Property 33310 photo 15
Property 33310 photo 16
Property 33310 photo 17
Property 33310 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 20700 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 520 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63500
  • Metrekare 5121 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
330 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 37947
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
550 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 40569
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 34641
  • Metrekare 7836 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
350 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 14738
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
480 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 37270
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği