Satılık - Arsa 4673 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
400 000 €
85 €/m²
Property 45735 photo 1
Property 45735 photo 2
Property 45735 photo 3
Property 45735 photo 4
Property 45735 photo 5
Property 45735 photo 6
Property 45735 photo 7
Property 45735 photo 8
Property 45735 photo 9
Property 45735 photo 10
Property 45735 photo 11
Property 45735 photo 12
Property 45735 photo 13
Property 45735 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 4673 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
530 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29696
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 45420
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
360 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 10255
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
550 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6155
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 62196
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği