150 000 €
75 €/m²
Property 34028 photo 1
Property 34028 photo 2
Property 34028 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Pieria’da. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 49299
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
150 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 53302
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
200 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 28737
  • Metrekare 2556 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 59215
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
180 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62136
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği