Satılık - Arsa 1200 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
220 000 €
183 €/m²
Property 49299 photo 1
Property 49299 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 35000 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1200 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 960 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56380
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 56527
  • Metrekare 5869 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
210 000 € 190 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 63943
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 8800 m
Satılık
240 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 35484
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
220 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 30956
  • Metrekare 435 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
215 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 19710
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
220 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 43616
  • Metrekare 5062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 63974
  • Metrekare 13750 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği