Satılık - Arsa 2556 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
200 000 €
78 €/m²
Property 28737 photo 1
Property 28737 photo 2
Property 28737 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 2556 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 3761
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
240 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 35484
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
270 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51089
  • Metrekare 7642 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 6830
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 60981
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
200 000 € 338 €/m²
  • Nesne kodu 10607
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
200 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 6007
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği