Satılık - Arsa 688 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
145 000 €
210 €/m²
Property 7537 photo 1
Property 7537 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 688 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 550 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 3761
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62484
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
140 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 5158
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
200 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 28737
  • Metrekare 2556 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
200 000 € 338 €/m²
  • Nesne kodu 10607
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
190 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 56760
  • Metrekare 523 m²
  • Denize uzaklık 8900 m

Bülten aboneliği