Satılık - Arsa 6086 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Hanya
1 700 000 €
279 €/m²
Property 31624 photo 1
Property 31624 photo 2
Property 31624 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6086 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33978
  • Metrekare 37064 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
1 460 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 57513
  • Metrekare 10397 m²
  • Denize uzaklık 433 m
Satılık
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 52253
  • Metrekare 40085 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 400 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37489
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 52254
  • Metrekare 27671 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 500 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62446
  • Metrekare 150000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 400 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 31733
  • Metrekare 19454 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 700 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 31624
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği