265 000 €
72 €/m²
Property 56755 photo 1
Property 56755 photo 2
Property 56755 photo 3
Property 56755 photo 4
Property 56755 photo 5
Property 56755 photo 6
Property 56755 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 90 m

Açıklama

Satılık Arsa 3660 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 415 €/m²
  • Nesne kodu 19314
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
290 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 31352
  • Metrekare 1490 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
360 000 € 292 €/m²
  • Nesne kodu 25148
  • Metrekare 1230 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 19323
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 23281
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
242 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63280
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
290 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50144
  • Metrekare 8076 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 12238
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği