250 000 €
33 €/m²
Property 19112 photo 1
Property 19112 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 7500 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 31134
  • Metrekare 505 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 23281
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
250 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 19112
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 19323
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği