Satılık - Arsa 11000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
370 000 €
33 €/m²
Property 35177 photo 1
Property 35177 photo 2
Property 35177 photo 3
Property 35177 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 33 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 11000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 340 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51293
  • Metrekare 48000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
430 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 56441
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 35771
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 37947
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
399 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 60783
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 29948
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 35619
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği