85 000 €
172 €/m²
Property 42874 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 2800 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 493 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 43857
  • Metrekare 407 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
87 000 € 328 €/m²
  • Nesne kodu 6096
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2
Satılık
96 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 12557
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
75 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 5846
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 21328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 19002
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 2990
  • Metrekare 2985 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
75 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 13787
  • Metrekare 1243 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 13027
  • Metrekare 2638 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği