Satılık - Arsa 7004 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
315 000 €
44 €/m²
Property 29539 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 26 km
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Satılık Arsa 7004 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 34207
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
280 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 43703
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
425 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 6150
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
290 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44583
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 33698
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 41642
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 21749
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği