Satılık - Arsa 6000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
280 000 €
46 €/m²
Property 43703 photo 1
Property 43703 photo 2
Property 43703 photo 3
Property 43703 photo 4
Property 43703 photo 5
Property 43703 photo 6
Property 43703 photo 7
Property 43703 photo 8
Property 43703 photo 9
Property 43703 photo 10
Property 43703 photo 11
Property 43703 photo 12
Property 43703 photo 13
Property 43703 photo 14
Property 43703 photo 15
Property 43703 photo 16
Property 43703 photo 17
Property 43703 photo 18
Property 43703 photo 19

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 24 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 26126
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
320 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 30027
  • Metrekare 6135 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40480
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
235 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 25906
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
290 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 39979
  • Metrekare 4343 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
230 000 € 247 €/m²
  • Nesne kodu 9525
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 35 m
Satılık
270 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 41644
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği