Satılık - Arsa 3800 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
270 000 €
71 €/m²
Property 34207 photo 1
Property 34207 photo 2
Property 34207 photo 3
Property 34207 photo 4
Property 34207 photo 5
Property 34207 photo 6
Property 34207 photo 7
Property 34207 photo 8
Property 34207 photo 9
Property 34207 photo 10
Property 34207 photo 11
Property 34207 photo 12
Property 34207 photo 13
Property 34207 photo 14
Property 34207 photo 15
Property 34207 photo 16
Property 34207 photo 17
Property 34207 photo 18
Property 34207 photo 19
Property 34207 photo 20
Property 34207 photo 21
Property 34207 photo 22
Property 34207 photo 23
Property 34207 photo 24
Property 34207 photo 25
Property 34207 photo 26
Property 34207 photo 27
Property 34207 photo 28
Property 34207 photo 29
Property 34207 photo 30

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 16 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 3800 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 31267
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
250 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 35219
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
225 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 56365
  • Metrekare 1202 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
230 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 58095
  • Metrekare 2770 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
300 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 35619
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
235 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 25906
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
330 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 44033
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m

Bülten aboneliği