Satılık - Arsa 44000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
390 000 € 250 000 €
5 €/m²
Property 21749 photo 1
Property 21749 photo 2
Property 21749 photo 3
Property 21749 photo 4
Property 21749 photo 5
Property 21749 photo 6
Property 21749 photo 7
Property 21749 photo 8
Property 21749 photo 9
Property 21749 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 44000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
330 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 44033
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
480 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 63742
  • Metrekare 3310 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 3925
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
315 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 48867
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği