Satılık - Arsa 1600 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
290 000 €
181 €/m²
Property 44583 photo 1
Property 44583 photo 2
Property 44583 photo 3
Property 44583 photo 4
Property 44583 photo 5
Property 44583 photo 6
Property 44583 photo 7
Property 44583 photo 8
Property 44583 photo 9
Property 44583 photo 10
Property 44583 photo 11
Property 44583 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 46 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 1600 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
250 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 52412
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 33698
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
320 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 34397
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 33310
  • Metrekare 20700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
250 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 29440
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği