Satılık - Arsa 4200 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
350 000 €
83 €/m²
Property 41642 photo 1
Property 41642 photo 2
Property 41642 photo 3
Property 41642 photo 4
Property 41642 photo 5
Property 41642 photo 6
Property 41642 photo 7
Property 41642 photo 8
Property 41642 photo 9
Property 41642 photo 10
Property 41642 photo 11

Ayrıntılar

  • Koşul: Eski inşaat
  • Denize mesafe: 3800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37195
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
330 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 44033
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 4100
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
480 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 63742
  • Metrekare 3310 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 35771
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
370 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35177
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği