Satılık - Arsa 60000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
350 000 €
5 €/m²
Property 33698 photo 1
Property 33698 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 60000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 29948
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
400 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 3925
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
350 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63500
  • Metrekare 5121 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
425 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 6150
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 10252
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
330 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 60122
  • Metrekare 2776 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği