Satılık - Arsa 4000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
280 000 €
70 €/m²
Property 29138 photo 1
Property 29138 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 30 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 22562
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
225 000 € 170 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 21249
  • Metrekare 12437 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
320 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 30027
  • Metrekare 6135 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 25131
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
240 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 43701
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
330 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 62196
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği