350 000 €
87 €/m²
Property 64097 photo 1
Property 64097 photo 2
Property 64097 photo 3
Property 64097 photo 4
Property 64097 photo 5
Property 64097 photo 6
Property 64097 photo 7
Property 64097 photo 8
Property 64097 photo 9
Property 64097 photo 10
Property 64097 photo 11
Property 64097 photo 12
Property 64097 photo 13
Property 64097 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m

Açıklama

Satılık Arsa 4012 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
375 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 3960
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
340 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 45094
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
380 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 30921
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
450 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 40481
  • Metrekare 19950 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği