Satılık - Arsa 12000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
240 000 €
20 €/m²
Property 43701 photo 1
Property 43701 photo 2
Property 43701 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 26193
  • Metrekare 4363 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
215 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 48390
  • Metrekare 11450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
200 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 38650
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 42440
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 26126
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31079
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
240 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 24118
  • Metrekare 6711 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
330 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 60122
  • Metrekare 2776 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
330 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43299
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği