Satılık - Arsa 4500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
300 000 €
66 €/m²
Property 50750 photo 1
Property 50750 photo 2
Property 50750 photo 3
Property 50750 photo 4
Property 50750 photo 5
Property 50750 photo 6
Property 50750 photo 7
Property 50750 photo 8
Property 50750 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 4500 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8799
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
430 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42181
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
360 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 10255
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 21749
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34921
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği