330 000 €
47 €/m²
Property 22562 photo 1
Property 22562 photo 2
Property 22562 photo 3
Property 22562 photo 4
Property 22562 photo 5
Property 22562 photo 6
Property 22562 photo 7
Property 22562 photo 8
Property 22562 photo 9
Property 22562 photo 10
Property 22562 photo 11
Property 22562 photo 12
Property 22562 photo 13
Property 22562 photo 14
Property 22562 photo 15
Property 22562 photo 16
Property 22562 photo 17
Property 22562 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 42942
  • Metrekare 25969 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
340 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 45094
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
480 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 37270
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
270 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 63230
  • Metrekare 4337 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34921
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
380 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 30921
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği