Satılık - Arsa 7000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
300 000 €
42 €/m²
Property 25131 photo 1
Property 25131 photo 2
Property 25131 photo 3
Property 25131 photo 4
Property 25131 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Korfu’da. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 437 €/m²
  • Nesne kodu 37187
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
250 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 37860
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
430 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 44034
  • Metrekare 2522 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
320 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 34397
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46063
  • Metrekare 7606 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
290 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44583
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 30027
  • Metrekare 6135 m²
  • Denize uzaklık 2400 m

Bülten aboneliği