Satılık - Arsa 12437 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
225 000 € 170 000 €
13 €/m²
Property 21249 photo 1
Property 21249 photo 2
Property 21249 photo 3
Property 21249 photo 4
Property 21249 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1350 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 12437 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65710
  • Metrekare 3533 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 51203
  • Metrekare 4470 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
260 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57083
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
215 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 48390
  • Metrekare 11450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46195
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
320 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği