Satılık - Arsa 25000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Krionerida Belediyesi
750 000 €
30 €/m²
Property 59199 photo 1
Property 59199 photo 2
Property 59199 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık Arsa 25000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 1100 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 40469
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42923
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
620 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42251
  • Metrekare 16903 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
800 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56706
  • Metrekare 14549 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
880 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 18950
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 12083
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 5100 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
800 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32800
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
900 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 47192
  • Metrekare 28045 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği