Satılık - Arsa 1250 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
100 000 €
80 €/m²
Property 25739 photo 1
Property 25739 photo 2
Property 25739 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1250 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 75 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 12666
  • Metrekare 5670 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
140 000 € 350 €/m²
  • Nesne kodu 54413
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 51443
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 41225
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 26282
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6461
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
85 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 20263
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği