85 000 €
21 €/m²
Property 52907 photo 1
Property 52907 photo 2
Property 52907 photo 3
Property 52907 photo 4
Property 52907 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61605
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
85 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 20263
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56040
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
88 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 59688
  • Metrekare 7875 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
75 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 46769
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
120 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 51042
  • Metrekare 13250 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
75 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 52611
  • Metrekare 401 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 19654
  • Metrekare 4797 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği