Satılık - Arsa 400 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
140 000 €
350 €/m²
Property 54413 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 51042
  • Metrekare 13250 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
195 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 56039
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 19932
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62484
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 56760
  • Metrekare 523 m²
  • Denize uzaklık 8900 m
Satılık
200 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 50628
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği