120 000 €
480 €/m²
Property 41225 photo 1
Property 41225 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 250 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 19932
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65646
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
170 000 € 497 €/m²
  • Nesne kodu 52276
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
175 000 € 273 €/m²
  • Nesne kodu 63113
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
100 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 66041
  • Metrekare 7674 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
100 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31033
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği