Satılık - Arsa 10000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
130 000 € 80 000 €
8 €/m²
Property 26282 photo 1
Property 26282 photo 2
Property 26282 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,8 km
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 62490
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
180 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 41566
  • Metrekare 5550 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 11573
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 3388
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 3341
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6030
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
153 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 58308
  • Metrekare 844 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32072
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
190 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği