Satılık - Arsa 500 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
85 000 €
170 €/m²
Property 20263 photo 1
Property 20263 photo 2
Property 20263 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32072
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
70 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 49298
  • Metrekare 425 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
110 000 € 365 €/m²
  • Nesne kodu 56528
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
120 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 20971
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
90 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 41081
  • Metrekare 838 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56040
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 36387
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 10608
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği