Satılık - Ticari mülk 60 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez Neos Kosmos
110 000 €
1833 €/m²
Property 24749 photo 1
Property 24749 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1989
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 60 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 24749
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
150 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 19621
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
150 000 € 1515 €/m²
  • Nesne kodu 39107
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 12 m
Satılık
150 000 € 1704 €/m²
  • Nesne kodu 63237
  • Metrekare 88 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
130 000 € 317 €/m²
  • Nesne kodu 30402
  • Metrekare 409 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
110 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 37877
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 22389
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 45118
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
100 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63238
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği